Çobanoğlu Fuar Taşımacılığı sektörü içerisinde en önemli sayılabilecek türlerin başında  fuar taşımacılığı gelmektedir. Her taşımacılıkta gösterilen özenden bir kat daha fazla dikkat isteyen bir taşımacılık türü olarak bilinmektedir. Bu çeşit taşımalarda  fuar araç gereçlerinin maddi değerleri kadar manevi değerlerinin de olduğu gerçeğini unutmadan hareket etmek gerekmektedir.

Fuar taşınacak müşterilerin son derece güvenebilecekleri bir nakliyat firması bulmaları gerekmektedir. Böyle bir taşımacılık hizmeti verebilmek için son derece donanımlı bir araç kapasitesine ihtiyaç duyulmaktadır.  Çobanoğlu Taşımacılık olarak bu ihtiyacı tamamen kapatmış bulunmaktayız.

Taşımacılık yapmak için eşyaların önceden taşınmaya uygun bir hale gelmesi ve daha sonra oldukça dayanıklı bir malzeme ile zarar gelmeden taşınması gerekmektedir. Firmalarda sıklıkla görülen en büyük durumlardan bir tanesi de taşınacak eşyaların daha önceden belirlenmesi esnasında fark edilmemiş birçok eşya ve evrakların ortaya çıkma durumudur.

Çobanoğlu nakliyenin tecrübeli ve son sistem teknolojik taşıma sistemleri ile bu görevi de başarı ile gerçekleştirmektedirler. Bu özenle çalışan ekibin de eşyalara zarar gelmeden nakliyeyi sorunsuz bir şekilde taşıdıklarını söylemek doğru olmaktadır. Daha önceden Çobanoğlu taşımacılık ile tanışan müşterilerin oldukça iyi bilindiği gibi mükemmel bir ambalajlama tekniğimiz bulunmaktadır.