Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır Önerilerimiz

tasima
tasima

Öncelikle evinizin konumu ulaşım durumu ve binanızın sokak durumu kontrol altına alınır, ardından binanıza asansör kurulur mu tespit edilir. Binanıza asansör kurulumu uygunsa evinizin taşınması da hem kolay hemde zaman kaybı yaşamadan taşınır. Eğer ki uygun değilse bina içindeki merdivenleriniz kontrol edilmelidir.

Evden Eve taşımacılık nasıl yapılmalıdır için en önemli şey eşyalarınızın sökülmesi ve paketlenme sidir.  Eşyalarınız sökülüp toplandıktan sonra uygun şekilde sarılıp paketlenmeli ve taşınmaya uygun hale gelmelidir. Eşyalarınız taşınırken kırılmaması ve çizilmemesi için muhakkak eşyayı taşıyandan hariç bir personelde taşıyan kişiye yol göstermeli ve öncülük yapmalıdır.

Eşyalarınız dairenizden taşındıktan sonra araçlara uygun şekilde istiflenmesi ve kontrol edilmesidir.  Sanırım firmaların en çok hata yaptıkları ve eşyalara zarar verdikleri nokta burasıdır. Araç yolda giderken sarsılması ve sallanması sonucunda eşyaların zarar görmesidir.

Her ne kadar siz dikkat etseniz de taşıyan personeller eğer tecrübesi yoksa muhakkak zarar gelebilir. Bunu yapan çok firma var firmada değil sahte açılmış İnternet üzerinden hizmet veren ve firması olmayan kişiler bu işi yapmaktadırlar.

Firmanızı seçerken K-1 ve K-3 taşıma belgesi olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

İşimizi özenle severek yapar keyifli zamanlar geçirip mutlu ayrılmak tercihimizdir.

Araç çubuğuna atla